Płynny chlorofil - RANKING TOP 5

Bartosz Kubik
lip 9 2018

płynny chlorofil

Chlorofil jest nie bez powodu nazywany zieloną krwią roślin. Spożywanie odpowiedniej ilości chlorofilu każdego dnia ogranicza występowanie różnych chorób a także oczyszcza organizm. Niestety nie jesteśmy w stanie dostarczyć wystarczającej ilości chlorofilu ze względu na skażenie środowiska, które pozbawia rośliny cennych składników. Dlatego tak ważna jest dodatkowa suplementacja. 

Czym jest chlorofil i jakie ma zastosowanie?

Chlorofil jest zespołem związków chemicznych, które znajdziemy przeważnie w roślinach odpowiedzialnych za fotosyntezę. Popularne odmiany chlorofilu to A i B - to najczęściej występujące i najlepiej przyswajalne odmiany. Chlorofil chroni organizm przed wolnymi rodnikami, dotlenia ciało od wewnątrz oraz alkaizuje czyli odkwasza. Zielona krew roślin oczyszcza krew z płynów ustrojowych, reguluje pracę układu pokarmowego oraz co najważniejsze hamuje rozwój komórek rakowych. 

Chlorofil - preparaty

Oczywiście od najmłodszych lat mamy wpajane, żeby jeść zielone warzywa, onieważ są najlepszym źródłem chlorofilu. Dietę powinniśmy wzbogacić o szpinak, natkę z piertuszki, liście sałaty czy brokuły. Jednak często to za mało dlatego zaleca się suplementację w celu uzupełnienia braków w organiźmie. Najlepiej wchłanialnialną formą jest chlorofil w płynie. 

Płynny chlorofil - RANKING 2018

Przeanalizowaliśmy rynek pod kątem omawianych produktów. Zwróciliśmy uwagę na skład oferowanych suplementów oraz stosunek jakości do ceny. Wyłoniliśmy złotą 5tkę naszych faworyów. 

 

1. DuoLife Płynny Chlorofil

płynny chlorofil

 

Płynna "energia" oferowana przez DuoLIfe to połączenie chlorelli, jęczmienia, olejku miętowego, lucerny i chlorofiliny. Płynny chlorofil wspomaga oczyszczanie organizmu, wspomagając jego regenerację. 

 

2. Nature's Sunshine Chlorofil w płynie

chlorofil

 

Główny składnik w tym produkcie to chlorofilina pozyskiwana z morwy oraz lucerny, skład ubozszy niż w naszym faworycie. Dodatek olejku miętowego gwarantuje orzeżwiający smak preparatu. 

 

3.World Organic Ciekły Chlorofil z mg i gliceryną

 chlorofil w płynie ranking

 

Formuła tak samo jak produkt powyżej zawiera ekstrakt  mięty gwarantujący świezy smak preparatu. Chlorofil pozyskany z lucerny. 

 

4.MyVita Chlorofil w płynie 

 

 

Oczyszczająco odtruwający preparat zawierający dużą ilość przeciwutleniaczy. Kolejny suplement wzbogacony o miętowy smak. 

 

5. Health Płynny chlorofil z sokiem z aloesu

 

Zielony pigment roślin połączony z sokiem Aloe Vera poprawia odporność, wzmacnia układ trawienny, poprawia krażenie i wspomaga układ oddechowy. 

 


PODSUMOWANIE 

Chlorofil do picia już w Starożytności uchodził za uzdrowiciela. Podawano go w czasie ciężkich chorób. Zielona krew roślin zapewnia nam prawidłowy transport trlnu do komórek. Zielony pigment odpowiada za czerpanie energii ze słońca, przypomina w budowie ludzką hemoglobinę. Spożywanie chlorofilu wspiera wiele procesów leczniczych, np. podczas mieżdzycy. Najpopularniejszą i najlepiej przyswajalną formą jest chlorofil do picia. Ta forma zapewnia szybką regenerację organizmu oraz jego oczyszczenie. 

DuoLife Chlorofil do picia

Skład tego suplementu to bogata kompozycja składników. Skoncentrowana "zielona krew" roślin wspomaga organizm w walce z zanieczyszczeniami, wspomaga działanie układu nerwowego oraz wspomaga pracę jelit. Naszym zdaniem - najlepszy produkt na rynku w przystępnej cenie. 

Udostępnij